top of page

Apie Mus

Apie Mus 

Sveikatingumo Studija

Studijoje dirbantys kineziterapeutai ir kiti sveikatos specialistai nuolatos kelia savo kvalifikaciją, naudoja mokslu pagrįstos praktikos gydymo metodus bei pritaiko būtent Jūsų atvejui skirtą gydymo planą. Mūsų komanda nuolatos tobulėjantis kolektyvas, kuris gilinasi į įvairias sveikatos būklės gerinimo metodikas: kineziterapija, taikomoji kineziologija, fizioterapija. Šių žinių profesionalus apjungimas leis Jums jaustis geriau jau po pirmojo susitikimo su mūsų specialistu.

Padedame esant griaučių – raumenų sitemos sutrikimams ir skausmams:

  • Ūmaus skausmo atveju (pagerėjus, rekomenduojamas tolesnis gydymas);

  • Reabilitacija poūmiu periodu (gydomasis masažas ir individuali pratimų programa, teipavimas);

  • Skausmų profilaktika ir laikysenos korekcija suaugusiems ir vaikams (konsultacija, gydomasis masažas ir individuali pratimų programa).

Padedame spręsti padidėjusio/per mažo kūno svorio problemas:

  • Kineziologinis testavimas (rekomenduojama laikytis pateiktų mitybos rekomendacijų mažiausiai mėnesį ir pakartoti testavimą siekiant geriausio rezultato);

  • Individuali pratimų programa (fizinė veikla kartu su kineziterapeutės priežiūra);

  • Gydomieji masažai kūno apimtims koreguoti;

  • Fizioterapija – kūno riebalinio ir jungiamojo audinio korekcija ultragarso, radiodažnio bangų pagalba.

Limfedemos ir su limfos sutrikimais, susijusių problemų sprendimas:

  • Gydomasis hemolimfodrenažinis masažas;

  • Pratimų programa su savimasažo mokymais;

  • Fizioterapija – ultragarso, radiodažnio bangų pagalba gerinama limfotaka ir kraujotaka.

3D Sveikatingumo Studijos komanda

asta.png
Asta Gestautienė
Kineziterapeutė

Kineziterapeuto praktika nuo 1997 m., masažuotojo - 2005 m. Baigusi LSU Specializacija - ortopedija, traumatologija, neurologija, potrauminė reabilitacija, vaikų ir suaugusių stuburo ir laikysenos korekcija, skausmo gydymas, kaklo, juosmens įtampos zonų šalinimas, trigerinių taškų spazmų atpalaidavimas. Gydymui taiko manualinę stuburo terapiją pagal Mulligan koncepciją. Atlieka giliųjų audinių ir trigerinių taškų, japonų Shiatsu, vakuminėmis taurėmis, kompresinį ir limfodrenažinį masažus.

Kredo: „Esu tam - kad kartu rastume Jūsų problemos sprendimo  būdą. Kartu mes galime daugiau!“.

Melinda.png
Melinda Lodaitė Kineziterapeutė      

Kineziterapeuto ir masažuotojo praktika nuo 2017 m.. Baigusi LSU. Specializacija kineziterapinės programos sudarymas, individualūs ir grupiniai kineziterapijos užsiėmimai suaugusiems ir vaikams, gydomasis masažas, esant griaučių - raumenų funkciniams sutrikimams. Atlieka giliųjų audinių ir trigerinių taškų, Japonų Shiatsu, hemolimfodrenažinį, Tailandietišką, bei karštų akmenų masažus.

Kredo: „Laimingas klientas sušildo širdį ir motyvuoja tobulėti!“

Lina darbuotoja_edited.png
Lina Šventoraitienė
Masažo ir jogos terapeutė

Įgijusi Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro masažuotojo kvalifikaciją. Savo darbe taiko klasikinio, segmentinio, gydomojo bei neurosedatyvinio masažo būdus. Baigusi Tailandietiško masažo kursus. Sertifikuota jogos mokytoja baigusi Vinyasa jogos mokytojų kursus Yogaprof (RYT200), Hatha jogos mokytojų kursus Buddha on Bike (RYT200). Įgijusi LKKA bakalaurą (turizmo ir sporto vadybos studijų programą) bei Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) kūno kultūros ir sporto veiklos licenciją.

Kredo: Gera savijauta pagerina gyvenimo kokybę ir atveria duris į pilnavertį džiaugsmingą gyvenimą.

darbuotoja_edited.png
Ugnė Deimantaitė 
Masažo terapeutė

Įgijusi Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro masažuotojo kvalifikaciją. Savo darbe taikau klasikinį - atpalaiduojantį masažą, giliųjų audinių ir trigerinių taškų masažą ir veido atstatomajį masažą.

Atstatomojo veido masažą esu baigusi Bounty Bay terapijos ir grožio centre. 

Kredo. Atsipalaidavimas kuria geresnę, gyvenimo kokybę.

bottom of page